VILLA NOVA

WESELA

A wedding reception room with decorated tables

SALA do 220 gość

Villa Nova to elegancka, nowoczesna, klimatyzowana sala weselna w Warszawie, położona w wyśmienitej lokalizacji – idealne miejsce na Państwa wesele. Nasza sala pomieści w komfortowych warunkach nawet 220 osób. Proponujemy liczne warianty usadzenia gości, w zależności od Państwa preferencji.

A table with wedding decorations

KOMPLEKSOWA USŁUGA

Villa Nova zapewnia profesjonalną obsługę kelnerską, wykwintne posiłki, doskonałą oprawę artystyczną, tematycznie udekorowaną salę, wymarzony apartament dla nowożeńców i komfortowe pokoje dla gości.

WYKWINTNE MENU

Oferujemy Państwu eleganckie menu weselne, które zaspokoi podniebienia i potrzeby każdego gościa. Wszystkie potrawy przygotowywane są pod okiem naszego zdolnego Szefa Kuchni.

Imprezy w plenerze

Zapraszamy Państwa do organizacji imprez na wolnym powietrzu – do dyspozycji naszych Gości oddana będzie nastrojowa, zaciszna i wygodna altana oraz plac zabaw dla najmłodszych.

A table with wedding decorations

SKOntaktuj się z nami

Modularna 3, Warszawa

+48 513 617 006info@nova-villa.pl
Zadzwoń do nas, zostaw nam wiadomość lub umów się na spotkanie – chętnie zapoznamy Cię z naszą ofertą i ustalimy szczegóły Twojego wydarzenia. Villa Nova czeka na Ciebie!
Dziękujemy za wiadomość!
Coś poszło nie tak! Proszę spróbowac ponownie.

DOJAZD

Sala bankietowa blisko Lotniska Okręcie, tylko 15 minut od centrum Warszawy. Na miejscu czeka na gości obszerny parking.

Modularna 3, Warszawa

info@nova-villa.pl+48 513 617 006