VILLA NOVA

HOTEL

A wedding dress hanging in the hotel room

Apartament nowożeńców

Specjalnie dla Młodej Pary przygotowaliśmy Apartament Nowożeńców z obszerną łazienką. Łagodna, pastelowa kolorystyka ścian, w połączeniu z nieskazitelną bielą pościeli, przemyślanym oświetleniem i modnym designem pomogą zrelaksować się po dniu pełnym wrażeń.

A hotel room

Pokoje dla gości

Oddajemy do Państwa dyspozycji 4 pokoje 2-osobowe oraz 3 pokoje 3-osobowe w wersji „Standard”, oferujące wszystkie udogodnienia charakterystyczne dla 5-gwiazdkowych hoteli.

A bride sitting in the hotel bath

Pełne wyposażenie

Oferujemy Państwu w pełni wyposażone pokoje, które pozwolą zapewnić gościom wyciszenie i relaks. Do każdego pokoju hotelowego przynależy elegancka, w pełni wyposażone łazienka.

A hotel lobby

lobby Hotelowe

Dla gości, którzy zechcą pozostać z nami po zakończeniu wesela, imprezy firmowej czy innego wydarzenia, przygotowaliśmy w części hotelowej barek, gdzie można napić się kawy albo skosztować jednego z pysznych koktajli i markowych alkoholi.

A table with wedding decorations

SKOntaktuj się z nami

Modularna 3, Warszawa

+48 513 617 006info@nova-villa.pl
Zadzwoń do nas, zostaw nam wiadomość lub umów się na spotkanie – chętnie zapoznamy Cię z naszą ofertą i ustalimy szczegóły Twojego wydarzenia. Villa Nova czeka na Ciebie!
Dziękujemy za wiadomość!
Coś poszło nie tak! Proszę spróbowac ponownie.

DOJAZD

Sala bankietowa blisko Lotniska Okręcie, tylko 15 minut od centrum Warszawy. Na miejscu czeka na gości obszerny parking.

Modularna 3, Warszawa

info@nova-villa.pl+48 513 617 006