VILLA NOVA

SZKOLENIA

A table with business training materials, water bottles and glasses

Wielofukcyjna przestrzeń

Przestrzeń Villi Nova jest przygotowana do organizacji szkoleń, prezentacji biznesowych, konferencji oraz imprez firmowych. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nasza sala zostanie wyposażona we wszelkie niezbędne urządzenia techniczne. Dostosujemy układ stołów i krzeseł do Państwa potrzeb.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Zadbamy o słodkości i aromatyczną kawę w przerwie, a po dniu wytężonej pracy zorganizujemy dla Państwa współpracowników imprezę firmową z wykwintnym menu oraz bogatym programem artystycznym lub eventem angażującym uczestników.

A hotel room bed with white bedsheet

Nocleg dla uczestników

Dla gości, którzy zechcą pozostać z nami po zakończeniu szkolenia lub imprezy firmowej, przygotowaliśmy 7 pokoi z łazienkami w wersji „Standard”, oferujących udogodnienia charakterystyczne dla 5-gwiazdkowych hoteli.

A table with wedding decorations

SKOntaktuj się z nami

Modularna 3, Warszawa

+48 513 617 006info@nova-villa.pl
Zadzwoń do nas, zostaw nam wiadomość lub umów się na spotkanie – chętnie zapoznamy Cię z naszą ofertą i ustalimy szczegóły Twojego wydarzenia. Villa Nova czeka na Ciebie!
Dziękujemy za wiadomość!
Coś poszło nie tak! Proszę spróbowac ponownie.

DOJAZD

Sala bankietowa blisko Lotniska Okręcie, tylko 15 minut od centrum Warszawy. Na miejscu czeka na gości obszerny parking.

Modularna 3, Warszawa

info@nova-villa.pl+48 513 617 006