Sala Weselna Warszawa

W najważniejszym dniu Twojego życia niczego nie wolno pozostawić przypadkowi. Dlatego zaplanuj swoje wesele w Villa Nova, a każda minuta tego dnia będzie równie perfekcyjna, jak perfekcyjne będzie Wasze życie we dwoje

Villa Nova to elegancka, nowoczesna sala weselna w Warszawie, położona w wyśmienitej lokalizacji – idealne miejsce na Twoje wesele.

Naszym celem jest, aby w tym wyjątkowym dniu Młoda Para i ich goście przeżyli wspaniałe, pełne wzruszeń, radości i zabawy chwile w kreatywnie udekorowanej, przyjaznej i komfortowej przestrzeni, przy dźwiękach doskonałej muzyki, w towarzystwie przepysznych potraw i smakowitych trunków.

Sprawimy, że pamiątki z tego wydarzenia w postaci filmu i albumów pełnych zdjęć jeszcze wiele razy cieszyć będą Wasze oczy, bowiem będziecie do nich chętnie i nie raz powracać.

Zasób 6

Kluczem do spełnienia marzeń o wyjątkowym, niepowtarzalnym weselu jest zdanie się na ludzi, którym naprawdę zależy na tym, abyście przeżyli ten dzień najpiękniej, jak to tylko możliwe.

Ekipa Villa Nova to pasjonaci – nic nie sprawia nam większej radości niż rozradowane twarze Młodej Pary i zadowoleni goście, pozostający jeszcze na długo po zakończeniu wesela pod jego wrażeniem.

Jesteśmy kreatywni i elastyczni – opowiedz nam o swoich snach o tym jak powinien wyglądać TEN DZIEŃ, a my sprawimy, że Twoje sny staną się rzeczywistością.   

Jeśli każdy dzień Waszego wspólnego życia będzie choćby w połowie równie udany, jak Wasze wesele w Villa Nova, to będziecie najszczęśliwszą parą na świecie.

Sala Weselna
Apartament Nowożeńców
Apartament - łazienka

Villa Nova zapewni świetną, profesjonalną obsługę kelnerską, eleganckie i smakowite posiłki przygotowane we własnej kuchni, doskonałą oprawę artystyczną, pięknie udekorowaną salę, wymarzony apartament dla nowożeńców i komfortowe pokoje dla gości.

Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie w Villa Nova – czekamy z niecierpliwością na Twoje pomysły i marzenia. Mamy też w zanadrzu nasze własne koncepty, które z przyjemności Ci przedstawimy – razem na pewno zaplanujemy niezwykłe przeżycie dla wszystkich obecnych.

Zarezerwuj termin na swoje wymarzone wesele w Villa Nova już dziś!