szkolenia

Zapewnimy uczestnikom szkolenia maksimum wygody i komfortu w eleganckim, atrakcyjnym otoczeniu. A po zajęciach zapewnimy najwyższej klasy rozrywkę.

 

Villa Nova to nie tylko wesela i przyjęcia – jesteśmy przygotowani do organizacji szkoleń, prezentacji businessowych, konferencji i imprez firmowych. Nasza sala zostanie wyposażona we wszelkie urządzenia techniczne, jakie są niezbędne aby zrealizować Twoje oczekiwania. Dostosujemy układ stołów i krzeseł do Twoich potrzeb, zadbamy o pyszne ciastka i aromatyczną kawę w przerwach, a po dniu Waszej wytężonej pracy zorganizujemy dla Twoich współpracowników imprezę firmową z pysznym jedzeniem przygotowanym w naszej kuchni specjalnie dla Was,  bogatym programem artystycznym lub eventem angażującym uczestników zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Zadzwoń i już dziś zarezerwuj salę w Villa Nova na Twoje szkolenie!

Zasób 6

Nasza kuchnia  zapewni wykwintne jedzenie. Zorganizujemy świetną, profesjonalną obsługę kelnerską, doskonałą oprawę artystyczną, pięknie udekorowaną salę, wymarzony apartament dla nowożeńców i komfortowe pokoje dla gości.

Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie w Villa Nova – czekamy z niecierpliwością na Twoje pomysły i marzenia. Mamy też w zanadrzu nasze własne koncepty, które z przyjemności Ci przedstawimy – razem na pewno zaplanujemy niezwykłe przeżycie dla wszystkich obecnych.

Zarezerwuj termin na swoje wymarzone wesele w Villa Nova już dziś!