Sala bankietowa

Sala bankietowa w Villa Nova – estetycznie, nowocześnie i praktycznie zaprojektowana oraz zrealizowana z dbałością o szczegóły przestrzeń, która ugości nawet do 220 osób.

Villa Nova oddaje do dyspozycji Gości naszą przestronną, nowoczesną salę bankietową – idealne miejsce na wymarzone wesele, niezapomniane przyjęcie, udane szkolenie czy fantastyczną imprezę firmową. Nasza sala pomieści w komfortowych warunkach nawet 220 osób! Proponujemy liczne warianty usadzenia gości, w zależności od typu uroczystości czy wydarzenia. Architektura sali umożliwia realizację wielu różnych opcji dekoracji, w zależności od oczekiwań naszych Klientów.

Zasób 6

Jasna, optymistyczna kolorystyka naszej sali i jej minimalistyczny design sprzyjają organizacji uroczystości i wydarzeń, podkreślając ich odświętny i radosny charakter. Na specjalne potrzeby naszych Klientów możemy przekształcić ją w salę konferencyjną czy szkoleniową, za każdym razem dbając by jej aranżacja odpowiadała charakterowi odbywających się w niej spotkań.