PRZYJĘCIA I BANKIETY

Villa Nova to idealne miejsce na zorganizowanie przyjęcia czy bankietu. Nowoczesna, elegancka i funkcjonalna sala bankietowa oraz świetna obsługa to gwarancja sukcesu.

Jest wiele powodów, dla których warto zorganizować przyjęcie. Czasami warto je zrobić bez specjalnego powodu – bo życiem trzeba się przecież cieszyć. Zawsze za to warto je zrobić w Villa Nova. Zapewnimy wyśmienite jedzenie, przygotowane w naszej kuchni specjalnie dla Was, pyszne wina i atakujące zmysły desery, a wszystko to przy dyskretnych (lub – jeśli wolisz – mniej dyskretnych) dźwiękach muzyki i odpowiednio dobranym oświetleniu. Sprawimy, że o wydanym przez Ciebie przyjęciu będzie głośno!

Zasób 6

Do najważniejszych cech udanego przyjęcia czy bankietu z pewnością należy pyszne jedzenie. Powiedz nam jaką kuchnię preferujesz lub jaką chciałabyś zaproponować swoim gościom. Wybór należy tylko do Ciebie – czy będzie to wyszukana kuchnia Fusion, czy może bardziej prozaiczna, choć nie mniej smaczna kuchnia meksykańska? A może postawisz na tradycyjnie polskie jedzenie lub wręcz przeciwnie – na wysublimowane, egzotyczne specjały kuchni azjatyckiej? Pomyśl swoje kulinarne marzenie, a my je spełnimy.

Villa Nova szczyci się swoją kuchnią i smakiem przygotowywanych dla gości potraw. Zapewniamy świetną, profesjonalną obsługę kelnerską, doskonałą oprawę artystyczną, pięknie udekorowaną salę, wymarzony apartament dla nowożeńców i komfortowe pokoje dla gości.

Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie w Villa Nova – czekamy z niecierpliwością na Twoje pomysły i marzenia. Mamy też w zanadrzu nasze własne koncepty, które z przyjemności Ci przedstawimy – razem na pewno zaplanujemy niezwykłe przeżycie dla wszystkich obecnych.

Zarezerwuj termin na swoje wymarzone przyjęcie w Villa Nova już dziś!