O nas

Aby zachęcić Was do zaplanowania swojego wydarzenia właśnie u nas niech wystarczy fakt, że pierwszym dużym eventem w Villa Nova było…nasze własne wesele!

Zapraszamy!

Jesteśmy parą młodych, sympatycznych i zaangażowanych ludzi z pasją i energią. Postawiliśmy sobie za cel stworzenie miejsca, do którego chętnie się wraca z uwagi nie tylko na jego bogate możliwości, ale może przede wszystkim ze względu na obsługę, którą oferujemy.

Każdy gość, każda impreza jest dla nas równie ważna – czy będzie to wesele w stylu glamour na 200 gości, czy też kameralne szkolenie dla 12 osób. W każdej sytuacji zrobimy wszystko i jeszcze trochę, aby wszyscy wyjechali od nas zadowoleni i przy najbliższej okazji odwiedzili nas ponownie.

Pomimo młodego wieku mamy już bogate doświadczenie w organizacji eventów różnego typu – od wesel, przez bankiety okolicznościowe, po szkolenia i konferencje. Starannie dobieramy nasz zespół i dbamy, by wszyscy nasi współpracownicy byli równie skoncentrowani na perfekcyjnej obsłudze wydarzeń jak my.