NOCLEGI

Villa Nova to wyjątkowe miejsce, w którym warto spędzić noc. Nasza baza hotelowa, wygodne łóżka i troskliwa obsługa gwarantują dobry sen i miły pobyt.

Dla gości, którzy zechcą pozostać z nami po zakończeniu wesela, imprezy firmowej czy innego wydarzenia, przygotowaliśmy możliwość noclegu w jednym z pokoi gościnnych. Oprócz Apartamentu Nowożeńców do dyspozycji są także pokoje w wersji „Standard” oferujące wszystkie udogodnienia charakterystyczne dla 5***** hoteli, takie jak eleganckie, w pełni wyposażone  łazienki oraz bajecznie wygodne łóżka. W części hotelowej znajduje się także barek, gdzie można napić się kawy, soku czy też skosztować jednego z pysznych koktajli i markowych alkoholi.

Zasób 6

Wybór kolorystyki naszych pokoi hotelowych oraz wystroju wnętrza i akcesoriów podyktowany jest zapewnienie gościom szansy na wyciszenie i relaks po pełnym emocji dniu. U nas można uspokoić i odprężyć umysł, wziąć kojącą kąpiel i wtulić się w pachnącą pościel. Po nocy spędzonej w Villa Nova wstaniecie rano w pełni sił, by przeżyć kolejny, niezwykły dzień.  

Sala bankietowa z zapleczem hotelowym

Villa Nova zapewni najlepszy catering, świetną, profesjonalną obsługę kelnerską, doskonałą oprawę artystyczną, pięknie udekorowaną salę, wymarzony apartament dla nowożeńców i komfortowe pokoje dla gości.

 

Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie w Villa Nova – czekamy z niecierpliwością na Twoje pomysły i marzenia. Mamy też w zanadrzu nasze własne koncepty, które z przyjemności Ci przedstawimy – razem na pewno zaplanujemy niezwykłe przeżycie dla wszystkich obecnych.

 

Zarezerwuj termin na swoje wymarzone wesele w Villa Nova już dziś!