Witamy w Villa Nova – wyjątkowego, nowoczesnego i wysoce funkcjonalnego centrum bankietowo-szkoleniowo-hotelowego w Warszawie. Jesteśmy gotowi zrealizować każde wydarzenie na najwyższym poziomie.

Apartament nowożeńców

Specjalnie dla Młodej Pary przygotowaliśmy Apartament Nowożeńców, gdzie w zaciszu, komforcie i otoczeniu dyskretnej elegancji wypoczniecie i nabierzecie sił.

Sala bankietowa

Do dyspozycji Gości mamy przestronną, nowoczesną salę bankietową – idealne miejsce na wymarzone wesele, przyjęcie, udane szkolenie czy fantastyczną imprezę firmową.

Hotel

Dla gości, którzy zechcą pozostać z nami po zakończeniu wesela, imprezy firmowej czy innego wydarzenia, przygotowaliśmy możliwość noclegu w jednym z pokoi gościnnych.

Własna kuchnia i wystrój

Naszym celem jest pełne zadowolenie Gości – to dla nich przygotowujemy wyśmienite potrawy, aby towarzyszące realizowanym u nas wydarzeniom posiłki zaspokoiły nawet najbardziej wysublimowane gusta. Wszystkie potrawy smakują najlepiej, gdy spożywa się je w atrakcyjnym otoczeniu. Naszą dumą jest umiejętność dostosowania dekoracji do oczekiwań naszych Gości i charakteru wydarzenia, które dla nich organizujemy.

Plener

Otoczenie Villa Nova sprzyja organizacji imprez nie tylko w naszej sali bankietowej, ale także na świeżym powietrzu. Już od wiosny 2022 na naszych Gości czekać będzie zaciszna, wygodna altana oraz plac zabaw dla dzieci, którzy są dla nas równie ważnymi Gośćmi, jak ich opiekunowie.

Atrakcje

Już za kilka miesięcy, gdy skończy się zima, zaprosimy Was do organizacji imprez na wolnym powietrzu – do dyspozycji naszych Gości oddana będzie nastrojowa altana oraz przestrzeń przystosowana do zabaw dziecięcych, aby także nasi najmłodsi Goście wspominali pobyt w Villa Nova jako czas beztroski, zabawy, śmiechu i radości.